Litomyšl: Kronika města 2021

173 Lenka Sršňová - juniorka , hostovala ve Vysokém Mýtě za družstvo juniorek a žen v II. lize, na výrazném zlepšení ve sprintech a dobrý výkon v sedmiboji má zásluhu její trenér Věroslav Valenta; účastnice MČR juniorů a juniorek v běhu na 100 m (5. v rozběhu) Vilém Voříšek - přeborník Pardubického kraje starších žáků v kouli a disku, účastník finále MČR žactva ve vrhu koulí a hodu diskem. V obou disciplínách překonal oddílový rekord 14letých, koule 15.00, disk 48.05, v kouli tímto výkonem překonal krajský rekord, nejúspěšnější starší žák oddílového družstva, které se jako druhé probojovalo do semifinále Mistrovství ČR družstev Kryštof Tringela - přeborník Pardubického kraje starších žáků v běhu na 60 m a 150 m, účastník MČR ve stejných disciplínách, kde skončil v rozběhu na sedmém, respe ktive pátém místě ; je členem družstvu mužů , v II. lize získal prvé body za sprinty a ve štafetě . D ruhý nejúspěšnější člen starších žáků, které se probojovalo do semifinále MČR družstev Michaela Tomšů - jedna z trojice atletů, kteří oddíl reprezentovali na Mistrovství ČR v Mladé Boleslavi ; na své první špičkové soutěži skončila v hodu oštěpem na 13. místě, ve 4. kole soutěže družstev vyhrála svoji disciplínu v novém oddílovém rekordu 38.19; talent, který dává přednost basketbalu Bohdana Metyšová - nejúspěšnější a nejvíce bodující mladší žákyně v soutěži družstev Pardubického kraje ; medaile z krajských přeborů jednotlivců, překonala 6 oddílových rekordů 13letých (150 m,200 m, 60 m př., koule, spr. trojboj a pětiboj), reprezentovala Pardubický kraj v mezikrajovém utkání Veronika Kotyzová - krajská přebornice mladšího žactva v běhu na 150 m, druhá v dálce, v soutěži družstev výrazně přispěla svými výsledky a ziskem bodů k úspěchu celého kolektivu mladších žákyň, překonala oddílové rekordy 12letých na 60 m,150 m a dál ce, reprezentovala Pardubický kraj v mezikrajovém utkání Jakub Bychta - krajský přeborník mladšího žactva ve vrhu koulí, třetí v běhu na 60 a 150 m, nejúspěšnější mladší žák družstva, které skončilo ve finále KP na 5.místě a člen výběru Pardubického kraje v mezikrajovém utkání, kde závodil ve vrhu koulí, běhu na 150 m a štafetě