Vyhledávat na webu
fr pl de en ua

Co se nevešlo do čísla 10/2012

Srpnové klání hráčů Stiga hokeje odstartovalo novou sezónu

Od minulé tiskové zprávy o Stiga hokeji uplynuly 2 měsíce a jsme zase tady. Poslední prázdninovou sobotu se hrálo srpnové kolo Litomyšlského poháru 2012, které přineslo jeden velký návrat, když si po dlouhé době přišel zahrát Radovan Rumler. Mezi desítkou účastníků ukázal, že nic nezapomněl, když se do play-off kvalifikoval 6. místem. Silná čtyřka však překvapení nedopustila a soupeře vyřídila shodně 3:0 na zápasy. V semifinále Patrik Petr porazil Roberta Ježe a Michal Boštík Zdeňka Lopaura a ve finále Patrik Michala stejně rychle, jen Robert potřeboval v zápase o 3. místo na Lopyho o zápas víc. Skupinu o 5. místo vyhrál Tomáš Halama.

Ani v září se nenudíme. Deváté kolo LP za účasti 11 hráčů po dlouhé době přilákalo Josefa Sedláčka a problém s postupem do vyřazovací části byl na světě - černý Petr i přes remízu s Robertem nečekaně zbyl na Milana Zemana. Ve čtvrtfinále opět neměli favorité problém; v semifinále však tentokrát Patrik porazil Lopyho 3:0 a Robert Michala 3:1, ve finále Patrik zvítězil nad Robertem 3:1, 3. příčku získal Lopy a 5. místo vybojoval Jindřich Petr. Průběžné pořadí: 1. Patrik Petr (THC Stiga Elites) 320b., 2. Robert Jež (THC Stiga Svitavy 93) 265, 3. Michal Boštík 247, 4. Zdeněk Lopaur 229, 5. Jindřich Petr 154, 6. Tomáš Halama 126, 7. Jiří Junek 102, 8. Barbora Petrová 84, 9. Dominik Kubík 79, 10. Josef Malý 66 (všichni Stiga HC Benátky) a dalších 11 účastníků. 10. kolo se uskuteční v sobotu 13. 10. od 14 hod. opět v DDM Litomyšl – všichni jste srdečně zváni. V sobotu 22. 9. zahajuje tradiční kolotoč turnajů o Český pohár 2012/2013 premiérovým kláním v Teplýšovicích, na které se už moc těšíme, takže nám držte palce!