Litomysl Starostova odpovědna záložky a sdílení

Starostova odpovědna

Odpověď starosty

Dne 09. 04. 2019 09:35:18 se dotazoval Jindřich Kaplan:

prodejna na zámku

Dobrý den,
je to skoro na den 2 roky, kdy jsem se dotazoval bývalého pana starosty, jak to bude s prodejnou na zámku. Bylo odpovězeno, že se prodejna vzhledem k velké vlhkosti vysušuje. To celé 2 roky na zámku vysušují?
Minulý dotaz jsem si dovolil zkopírovat, tak prosím o odpověď.

Dotaz:
rád a docela často navštěvuji Váš nádherný zámek a město. Jezdím s dětmi, kterým jsem vždy na zámku kupoval pardubický perník. Čekal jsem, že letos se zahájením turistické sezony bude obchůdek otevřen, ale s lítostí jsem zjistil, že tomu tak není. Moc mě to mrzí, protože si myslím, že to byl dobrý nápad, navíc na zámku v našem kraji a co jiného z našeho kraje než pardubický perník lidé z ostatních částí naší krásné země vůbec znají? Navíc děti se na sladký perníček vždy těšili.
Chci se tedy dotázat, bude tam prodejna perníku ještě vůbec někdy otevřena?

Děkuji, Jindřich Kaplan, Horní Libchavy

Odpověď ze dne 12. 04. 2019 10:52:34:

Vážený pane Kaplane,


děkuji za Váš dotaz, jsme moc rádi, že do Litomyšle jezdíte často a že se Vám zámek i město líbí.


Skutečně se prostor, o kterém píšete, dle mého zjištění dva roky upravoval, opravoval a především vysychal. Nyní je připraven k užívání a máme několik zájemců o jeho využívání. Takže pevně věřím, že během tohoto roku bude opět tento prostor sloužit veřejnosti - o tom jak konkrétně rozhodne Rada města a já osobně nemohu nic předjímat.


Ještě jednou děkuji a přeji hezký den do Libchav


D.Brýdl, starosta


© 2011 - 2019 Město Litomyšl | struktura webu | městské kontakty