Litomysl Rada města Litomyšle záložky a sdílení

2014-2018 Komise prevence kriminality

usnesení RaM č. 1244/14 ze dne 22.12.2014
usnesení RaM č. 13/17 ze dne 03.01.2017

členové:


  • Radomil Kašpar, předseda

  • Mgr. Pavel Voříšek, člen

  • Mgr. Jan Janypka, člen

  • Ing. Josef Flídr, člen

  • Alena Červinková, člen

  • Mgr. Tomáš Rádek, člen

  • Mgr. Sylva Přikrylová, člen

  • PhDr. Milada Nádvorníková, člen


Dle směrnice č. 09/14 "Statut, jednací a organizační řád komisí rady města, odborných pracovních skupin a projektových týmů" se zápis z této komise nezveřejňuje.

zápisy:

Vzhledem k Zákonu č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů jsou veškeré osobní údaje ze zápisů odstraněny.

zasedání č. 1 ze dne 3. 4. 2018

zasedání č. 1 ze dne 10. 4. 2017

zasedání č. 1 ze dne 2. 3. 2015

zasedání č. 1 ze dne 10. 9. 2014

zasedání č. 2 ze dne 10. 12. 2013

zasedání č. 1 ze dne 23. 3. 2013

zasedání č. 1 ze dne 26. 3. 2012

zasedání č. 2 ze dne 9. 11. 2011

zasedání č. 1 ze dne 2. 3. 2011

zasedání č. 1 ze dne 24. 5. 2010


© 2011 - 2019 Město Litomyšl | struktura webu | městské kontakty