Litomysl Městský úřad Litomyšl záložky a sdílení

Semináře a školení

Školení pro pedagogické pracovníky k problematice přípravy občanů k obraně státu (POKOS).

18. 9. 2019 : Internát Litomyšlské nemocnice, a.s. 13.00 - 18.00

 

 

Doplňující informace:

Školení je akreditováno MŠMT, je pro účastníky ZDARMA, proškolení pedagogové obdrží certifikát o absolvování školení POKOS, pro vydání certifikátu jsou nezbytné základní kontaktní údaje (titul, jméno, příjmení, datum narození, telefonní a e-mailový kontakt), které v případě zájmu o školení zašlete níže uvedené kontaktní osobě nejpozději do 15. dubna 2019.

Online registrace

Položky formuláře označené hvězdičkou (tučně) je nutné vyplnit.

ulice:  
čp:      
město:
psč:    

Poskytuté osobní údaje jsou využity pro vytvoření prezenční listiny, dle množství zájemců objednání vhodných prostor a zajištění případného občerstvení, ozvučení, tisku materiálů, osvědčení. E-mail a telefon jsou používány pro případné informování účastníků o aktuálním stavu dané akce.
Osobní údaje jsou uchovávány 1 rok po konání akce a následně jsou skartovány.
V rámci Projektu Cestou vzájmeného porozumnění a Místního akčního plánu jsou osobní údaje uchovávány 10 let dle podmínek dotačních titulů.

Odběr pozvánek

Do vaší-emailové schránky Vám přijde zpráva s odkazem pro ověření vaší registrace pro odběr pozvánek. Pokud ověření neprovedete, bude po 24 hodinách registrace zrušena.
V systému pro odběr novinek evidujeme: jméno, e-mail, čas registrace, čas ověření, poznámka k registraci
Systém zaznamenává (loguje) odesílání e-mailů pozvánek: datum a čas odeslání emailu, e-mail, hlavička emailu, text e-mailu. Tyto informace jsou v našem systému uchovávány 1 rok od jejich vzniku.
Zasílání e-mailových pozvánek můžete následně zrušit prostřednictvím odkazu v zasílané pozvánce - veškeré osobní údaje budou okamžitě odstraněny.


© 2011 - 2019 Město Litomyšl | struktura webu | městské kontakty