Litomysl Městský úřad Litomyšl záložky a sdílení

Semináře a školení

Některé vzdělávací akce jsou pořádané pouze pro pedagogické pracovníky škol a školských zařízení z ORP Litomyšl zapojených do projektu "Cestou vzájemného porozumění".

MAP II - inkluzivní vzdělávání s MUDR. Radkinem Honzákem - Humor není jenom smích

23. 5. 2019 : 13.00 - 15.00 Hotel Zlatá Hvězda Kapacita omezena

 

HUMOR NENÍ JENOM SMÍCH, je to vidění světa v jeho absurditě, je to spíš světový názor než dovednost rozesmát.
Analýza humoru se ale - jak říká Mark Twain - podobá pitvě žáby; účastníci se mnohé dozvědí, ale objekt jejich zájmu to nepřežije. Humor může být přátelský i agresivní, posilující i škrtící a smích od agresivního výrazu dělí jen skutečnost, ukáže-li jedinec špičáky nebo ne. Humor je opora slabých a umožňuje vyhrát i tam, kde všechno bylo už prošustrováno a prohráno.

 

Online registrace

Položky formuláře označené hvězdičkou (tučně) je nutné vyplnit.

ulice:  
čp:      
město:
psč:    

Poskytuté osobní údaje jsou využity pro vytvoření prezenční listiny, dle množství zájemců objednání vhodných prostor a zajištění případného občerstvení, ozvučení, tisku materiálů, osvědčení. E-mail a telefon jsou používány pro případné informování účastníků o aktuálním stavu dané akce.
Osobní údaje jsou uchovávány 1 rok po konání akce a následně jsou skartovány.
V rámci Projektu Cestou vzájmeného porozumnění a Místního akčního plánu jsou osobní údaje uchovávány 10 let dle podmínek dotačních titulů.

Odběr pozvánek

Do vaší-emailové schránky Vám přijde zpráva s odkazem pro ověření vaší registrace pro odběr pozvánek. Pokud ověření neprovedete, bude po 24 hodinách registrace zrušena.
V systému pro odběr novinek evidujeme: jméno, e-mail, čas registrace, čas ověření, poznámka k registraci
Systém zaznamenává (loguje) odesílání e-mailů pozvánek: datum a čas odeslání emailu, e-mail, hlavička emailu, text e-mailu. Tyto informace jsou v našem systému uchovávány 1 rok od jejich vzniku.
Zasílání e-mailových pozvánek můžete následně zrušit prostřednictvím odkazu v zasílané pozvánce - veškeré osobní údaje budou okamžitě odstraněny.


© 2011 - 2019 Město Litomyšl | struktura webu | městské kontakty