Litomysl Moderní historické město záložky a sdílení

Soutěž na podporu údržby městské zeleně – 2. kolo

Staráte se ve svém okolí o plochy zeleně, přestože se jedná o městský pozemek? Právě pro vás je určena naše soutěž, kterou bychom vám chtěli poděkovat a ocenit vaši práci. Soutěž je určena zejména pro obyvatele bytových domů, ale i rodinných domů, kteří pečují o zeleň ve svém blízkém okolí.

Také pro dobrovolníky, kteří adoptovali hrob na městském hřbitově, ale i pro občany, kteří pečují o dřeviny nebo nádoby mobilní zeleně, sekají trávníky, okopávají záhony a zalévají, hrabou listí apod. Mnozí se ze skromnosti nepřihlásí sami, přihlaste své známé nebo sousedy vy!

V loňském roce proběhlo první kolo této soutěže. Přihlášeno bylo celkem 7 příspěvků. První místo si odnesl pan Svoboda za péči o živý plot ze zimostrázu v blízkosti kruhového objezdu u Hotelu Dalibor. 

Nyní vyhlašujeme 2. kolo soutěže. Přihlaste se do soutěže formou zaslání krátkého popisu, fotografie a kontaktních údajů. Přihlásit se je možné buď e-mailem či osobně. Příspěvky posílejte správkyni městské zeleně Barboře Čadové, na e-mail barbora.cadova@litomysl.cz, tel.: 461 653 361 do konce září 2019. Vyhodnocení příspěvků proběhne 7. 10. 2019 členy odborné komise pro životní prostředí.

Ing. Barbora Čadová
MěÚ Litomyšl

datum zveřejnění: 2. 7. 2019
zveřejnil: Bc. Michele Vojáček 

obrázek k aktualitě Soutěž na podporu údržby městské zeleně – 2. kolo


© 2011 - 2019 Město Litomyšl | struktura webu | městské kontakty