Litomysl Moderní historické město záložky a sdílení

V Litomyšli se otevírá nová půjčovna elektrokol

Půjčovnu elektrokol nově otevírá Dům sportu Stratílek na Smetanově náměstí. Zájemci mohou bez nadměrného fyzického vypětí poznávat i širší okolí Litomyšle. Vzhledem ke kopcovitému charakteru celého regionu je elektrokolo nejvhodnější turistický dopravní prostředek.

Díky pomoci elektromotoru je jízda snadná a zvládne ji opravdu každý, včetně starších a netrénovaných osob. Samozřejmostí je jednoduchost obsluhy, ovládání je snadné a neliší se příliš od jízdy na běžném cestovním kole. Díky tomu si může užít jízdu na elektrokole každý návštěvník regionu (včetně zahraničních).

Půjčovna se nachází v Domě sportu Stratílek na Smetanově náměstí a je vybavena nejnovějšími modely elektrokol největší domácí značky Author.  Flotilu tvoří celkem 10 elektrokol ve třech různých velikostech rámů – díky tomu si může každý zvolit adekvátní velikost podle své výšky postavy. Elektrokola jsou vybavena odpruženou vidlicí a objemnými plášti pro komfort na silnici i v lehčím terénu. Samozřejmostí je plná výbava zahrnující blatníky, nosič, stojánek a brašnu na řidítka s možností uložení nabíječky. Ke každému zapůjčenému elektrokolu je možné zdarma zapůjčit přilbu (doporučujeme!), lankový odolný zámek a cykloturistickou mapu okolí Litomyšle.

Uvažujete o koupi elektrokola a váháte, zda je to pro vás to pravé? I k tomuto rozhodování můžete využít půjčovnu. A nejen to, Dům sportu Stratílek vám v případě, že se do jednoho měsíce po ukončení zápůjčky rozhodnete zde zakoupit libovolné elektrokolo, vrátí uhrazené půjčovné.

Podrobnosti o cenách i další důležité informace najdete zde: https://www.stratilek.cz/blog/pujcovna-elektrokol-stratilek-litomysl/

 

 

 

Veronika Samková Stratílková
Dům sportu Stratílek

datum zveřejnění: 19. 6. 2018
zveřejnil: Ing. Michaela Severová 

obrázek k aktualitě V Litomyšli se otevírá nová půjčovna elektrokol


© 2011 - 2019 Město Litomyšl | struktura webu | městské kontakty