Litomysl Na duši je Litomyšl záložky a sdílení

Soutěž o krále a královnu lázní ducha 2018 má vítěze!

Facebooková soutěž o krále či královnu Lázní ducha 2018 má vítěze. Více než 400 palců nahoru - z celkového počtu cca 2.700 lajků - získala Monika Fryaufová s partnerem. Děkujeme vám za parádní letošní (b)láznění a již dnes přemýšlíme, jaké novinky připravit pro Zahájení 8. litomyšlské lázeňské sezóny!

Jste to vy, kdo přivedl organizátory zahájení lázeňské sezóny na myšlenku uspořádat soutěž o nejkrásnější klobouk, kostým a lázeňský pár. Vaše chuť krásně (b)láznit a užívat si atmosféru první republiky. Děkujeme vám za to! Několik z vás jsme za tuto snahu v rámci Zahájení 7. litomyšlské lázeňské sezóny dokonce bohatě odměnili. Odborná komise vybrala v každé kategorii 3 výherce. Vítězné fotografie si můžete prohlédnout na facebooku.

Soutěž o nejkrásnější lázeňský klobouk 2018
1. Jitka Sklenářová a spol.
2. Jiří Bartoš s partnerkou
3. Lucie Nárožná & Martin Langer

Soutěž o nejkrásnější lázeňský kostým 2018
1. Renata Němcová a spol. – „Lázeňské pradleny“
2. Jana a Milena – „duši“
3. Marcela Mondeková a Miloslava Knosová

Soutěž o nejkrásnější lázeňský pár 2018
1. Andrea Faltýnková a Lukáš Havran
2. Tomáš Kalina s partnerkou
3. Tomáš Lupač

V soutěžení jsme pokračovali i nadále. Na facebookovou stránku lázní ducha jsme vyvěsili všechny soutěžní fotografie pořízené ve Fotoateliéru HRG na ulici. Pravidla tohoto kola soutěže byla velmi jednoduchá - vyhrává muž, žena či skupinka s nejvyšším počtem palců nahoru.

Až do konce května jste mohli zvedat palce nahoru u jednotlivých soutěžních fotografií. V tuto chvíli je dobojováno a máme vítěze! Z celkového počtu 2.700 palců nahoru jich nejvíc získal obrázek Moniky Fryaufové s partnerem, více než 400! Výherce získává volňásky na Smetanovu Litomyšl, poukázky do restaurací a kaváren, rodinnou vstupenku do Regionálního muzea v Litomyšli, stolní hru od Českomoravské pomezí nebo knihy Litomyšl na prahu třetího tisíciletí, Zámek Litomyšl a UNESCO je blízko.

Děkujeme vám za parádní letošní (b)láznění!
Zahájení 7. litomyšlské lázeňské sezóny je za námi. Ještě dlouho nám všem budou znít v uších swingové rytmy a před očima budeme mít parádní kostýmy i překrásná auta.

Dovolte nám, abychom alespoň tímto způsobem poděkovali všem, kteří nám s organizací této akce jakkoli pomohli. Odměnou za tisíc drobností, které bylo třeba v uplynulých měsících zařídit, jsou všem pořadatelům vaše úsměvy a rozzářené oči. V programu Zahájení 7. litomyšlské lázeňské sezóny byla řada velkých jmen. Největší hvězdy jste však pro nás vy, kteří jste se oblékli do šatů po babičkách či dědečcích a korzovali jste spolu s námi lázeňskou kolonádou. Bez vás by tato akce neměla toho správného ducha.  Město Litomyšl děkuje i všem partnerům a mecenášům – vážíme si vaší velkorysosti a jsme rádi, že tuto akci podporujete! 

 

Ing. Michaela Severová
členka organizačního výboru lázní ducha

datum zveřejnění: 2. 5. 2018
datum aktualizace: 5. 6. 2018
zveřejnil: Ing. Michaela Severová 


© 2011 - 2019 Město Litomyšl | struktura webu | městské kontakty