Litomysl Moderní historické město záložky a sdílení

Vstupenkové balíčky na Smetanovu Litomyšl v prodeji

Jubilejní Smetanova Litomyšl se bude konat po dobu čtyřiadvaceti dní od 14. června do 7. července. Přinese čtyřicet představení a koncertů, ale i celou řadu dalších doprovodných aktivit. Vstupenky budou v prodeji od 7. března, ale již od 28. února je možné přednostně zakoupit tzv. vstupenkové balíčky.

Vstupenky bude možné získat online na www.ticketportal.cz a www.smtanovalitomysl.cz, osobně na všech prodejních místech Ticketportalu a telefonicky na čísle 461 616 070 od desáté hodiny dopolední 7. března. Už úderem desáté hodiny 28. února ale bude možno přednostně zakoupit vstupenkové balíčky, jejichž pořízením návštěvník získá lístky na stejná místa v hledišti hned na několik pořadů. Letos lze vybírat ze čtyř balíčků. Předprodej balíčků skončí 6. března.

První balíček obsahuje vstupenky na dny 15., 16. a 17. června a jeho zakoupením zhlédnete premiéru mimořádného projektu Český poutník, světoznámého tenoristu Javiera Camarenu a vyslechnete dílo Paula McCartneyho Ecce Cor Meum. S druhým vstupenkovým balíčkem se můžete těšit na Balet Gala 60 (22. června), krásnou operu Maškarní ples (23. června) od Giuseppe Verdiho a koncert Osudová léta 1918 a 1968 (24. června), připomínající 100. výročí vzniku republiky a 50. výročí okupace Československa. V pořadí třetí balíček obsahuje hned dvě opery – Gounodova Fausta a Markétu (29. června) a Janáčkovu Její pastorkyňu (30. června). Trojlístek pořadů doplňuje Tonkünstler Orchester (1. července). Vstupenkový balíček číslo čtyři dává možnost navštívit Mefistofela (5. července), operu Arrigo Boita, a získat výjimečný Haydnpass (6. července). Jde o projekt, kdy bude během celého dne znít v podání vynikajících sólistů a orchestru Česká Sinfonietta od rána až do noci Haydnova hudba. Třetí pořad v balíčku je Velké finále plné překvapení (7. července) s hudebními trvalkami i objevy, programovými jistotami i sázkami na riziko. Zakoupením tohoto balíčku návštěvník Smetanovy Litomyšle obdrží vstupenky hned na pět pořadů, protože Haydnpass obsahuje tři koncerty.

Celý program Smetanovy Litomyšle, včetně jednotlivých balíčků, najdete na www.smetanovalitomysl.cz.

Jana Bisová, tisková mluvčí
Smetanova Litomyšl, o.p.s.
M: 607 050 485
E: bisova@smetanovalitomysl.cz

vyvěsila Ing. Michaela Severová
vedoucí odboru kultury a cestovního ruchu MěÚ Litomyšl

datum zveřejnění: 28. 2. 2018
datum aktualizace: 7. 3. 2018
zveřejnil: Ing. Michaela Severová 

obrázek k aktualitě Vstupenkové balíčky na Smetanovu Litomyšl v prodeji


© 2011 - 2019 Město Litomyšl | struktura webu | městské kontakty