Litomysl Moderní historické město záložky a sdílení

Svatební veletrh Litomyšl 20. - 21. ledna 2018

O lednovém víkendu, 20. – 21. 1. 2018, se prostory zámeckého návrší naplní romantickou svatební náladou. Snoubencům a jejich blízkým můžeme již teď slíbit nejen bohatý program, ale také širokou nabídku vystavovatelů, kteří poskytnou nejen své služby, ale také při výběru rádi poradí.

Těšit se mohou návštěvníci na módní přehlídku nejnovějších svatebních šatů, výstavu automobilových veteránů, komentovanou prohlídku prostorů zámeckého návrší, která účastníky zavede například do chrámu Nalezení sv. Kříže, či do ubytovacího zařízení v rekonstruovaném zámeckém pivovaru. Prostory Zámeckého návrší budou vyzdobeny svatebními květinovými dekoracemi studentů Zahradnické školy Litomyšl, o dekorace v přilehlých prostorách Evropského školícího centra se postará svatební agentura Dipiu. Nebude opomenuta ani nabídka gastronomických a cukrářských služeb – návštěvnících budou moci například ochutnat sladké výrobky kavárny Bobo cafe.

Pěvně věříme, že třetí ročník svatebního veletrhu přinese mnoho nápadů a inspirace nejen pro snoubence, ale také pro jejich blízké.


datum zveřejnění: 6. 12. 2017
datum aktualizace: 15. 1. 2018
zveřejnil: Ing. Michaela Severová 


© 2011 - 2018 Město Litomyšl | struktura webu | městské kontakty