Litomysl Moderní historické město záložky a sdílení

Bedřichova jedenáctka slaví 3. narozeniny

Úspěšné tři roky Bedřichovy jedenáctky jsou ověnčené vítězstvím na pivních festivalech a soutěžích. Pivovarníci se rozhodli oslavit narozeniny ve velkém stylu a zvou i všechny ostatní, co mají rádi dobrou muziku, divadlo a zábavu.

Na co se můžete 15. října těšit? V deset hodin odstartujeme již čtvrtým ročníkem Pivního putování po litomyšlských hospůdkách, opět jsou připraveny pivní pasy a odměny pro naše „pivní turisty“. Zakončení proběhne v 17:00 hod, kdy budou vyhodnoceni ti nej,  nej, nej – nejrychlejší, nejpivnější a nejhezčí J.

Pořadatelé připravili hudební potěšení v podobě harmonikářského dua ze Svitav. Pro příznivce dixielandové muziky zahraje Mifoband. A zbytkem večera nás provede skvělý zpěvák Vláďa Daťka z Dědových blech. Časy vystoupení a ostatních aktivit naleznete na facebooku a webových stránkách.

Třešničkou na dortu bude představení divadelního spolku Jožky Janouška. Ukázky z divadelních her Ivana Mládka a následující písničkový koktejl jistě osloví všechny věkové kategorie.

Volný čas mezi kulturními zážitky vyplní zážitky gurmánské. V restauraci budete moci vybírat ze speciálního menu vytvořeného pro tento výroční den.

V minipivovaru pro vás uvařili třináctistupňový tmavý speciál. Tmavá třináctka bude v tento významný den poprvé na čepu. V průběhu celé akce budou poskytovány prohlídky minipivovaru s přednáškou o výrobě piva zdarma.

Rezervace míst můžete provádět buď přímo v restauraci, nebo na telefonu 464 601 710, 776 88 77 19. Kolektiv Restaurace a Minipivovaru Veselka Litomyšl se těší na vaši návštěvu.

Lenka Seklová, minipivovar Veselka

 

vyvěsila Ing. Michaela Severová
vedoucí odboru kultury a cestovního ruchu MěÚ Litomyšl

datum zveřejnění: 7. 10. 2016
zveřejnil: Ing. Michaela Severová 

obrázek k aktualitě Bedřichova jedenáctka slaví 3. narozeniny

obrázek k aktualitě Bedřichova jedenáctka slaví 3. narozeniny

obrázek k aktualitě Bedřichova jedenáctka slaví 3. narozeniny


© 2011 - 2019 Město Litomyšl | struktura webu | městské kontakty